JaDDeforum.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JaDDe'nin Kanunu Deli Gibi Eğlenmek... www.jaddeforum.tk & jaddehile.hareketforum.net & www.jadde.com.nu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
3. Adresimiz www.jadde.com.nu Yayında.
Lütfen üye olduktan sonra mail adresinize gelen linke tıklayarak üyeliğinizi onaylayınız. Aksi taktirde üyeliğiniz 1 gün sonra onaylanmaktadır.

Hayaletler dolaşıyor sayfada :D

3 posters
YazarMesaj
Galaksi
Yeni Üye
Yeni Üye
Galaksi

Tecrübe Puanı : 3
Başarı Puanı : 0

Hayaletler dolaşıyor sayfada :D Empty
MesajKonu: Hayaletler dolaşıyor sayfada :D   Hayaletler dolaşıyor sayfada :D Icon_minitimeC.tesi Tem. 02 2011, 18:49

Buğün gördüm google'da, bi bakayım dedim ama boş buralar ya, ama sitenin temasını beğendim güzel olmuş study
admin
Admin
Admin
admin

Tecrübe Puanı : 1030006
Başarı Puanı : 29997

MesajKonu: Geri: Hayaletler dolaşıyor sayfada :D   Hayaletler dolaşıyor sayfada :D Icon_minitimePtsi Tem. 11 2011, 20:54

Teşekkür ederim ufak ufak çalışıyoruz sadece konular kaldı ancak bir kaç paylaşımcı arkadaşa ihtiyacımız var.
https://jaddehile.hareketforum.net
maxitec
Aktif Üye
Aktif Üye
maxitec

Tecrübe Puanı : 35
Başarı Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Hayaletler dolaşıyor sayfada :D   Hayaletler dolaşıyor sayfada :D Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10 2011, 18:41

Bugün tema değiştirilmiş bayada güzel diğer temada eksiklikler vardı ve resimlerin linkleri ölmüştü. bundada ufak tefek yerlerde değişilik şart ancak banner ve forum renkleri çok uymuş. Güzel olmuş hayırlı olsun.

Hayaletler dolaşıyor sayfada :D
1 sayfadaki 1 sayfası